استفاده روزافزون از تكنیك لیپوساكشن سبب اختراع روش های جدیدتری شده است، یكی از این روش ها انتقال و تزریق چربی خارج شده به نواحی دیگر است كه نتایج بسیار خوبی نیز به همراه داشته است. انتقال چربی در شرایط زیر انجام می شود:

- جهت پر كردن فرورفتگی ها
- پر كردن نقاط گود شده پس از لیپوساكشن
- پر كردن نقایص بافت نرم پس از ضربه ها
- فرورفتگی های مادرزادی
- برجسته كردن لب، گونه و باسن
- پر كردن چین و چروك صورت مثل خط خنده

این روش را می توان به صورت تنها و یا همراه با سایر اعمال جراحی مثل جراحی پلك انجام داد.

چربی با انجام لیپوساكشن پایین شكم و یا قسمت داخلی ران و به كمك سرنگ و سوزن های مخصوص به دست می آید. پس از به دست آوردن چربی باید آن را به کمک روشهای خاص جهت تزریق آماده نمود. پس از انجام این آماده سازی، چربی به كمك سوزن های مخصوص به نقاط مورد نظر تزریق می شود. ماندگاری انتقال چربی بسیار بیشتر از فیلر است و به روش برداشتن چربی، انتقال آن و شرایط بیمار وابسته است. ولی چنانچه بیمار این انتقال چربی را دو بار، آن هم به فاصله شش ماه انجام دهد، ماندگار خواهد بود.

از فیلرها می توان جهت پر كردن چین های نقاط مختلف بدن چون خط خنده، خطوط اطراف دهان (خطوط ماریونت)، چین های بین ابرو، چین های بالای لب و چین های ظریف دور چشم استفاده نمود. این درمان قسمتی از جوان سازی صورت است كه می توان آن را به كمك بی حسی موضعی انجام داد.

اثر این فیلرها آنی و برای بیمار رضایت بخش است. در حال حاضر انواع مختلفی از این فیلرها در بازار موجود است ولی ما بهترین آنها را كه تاییدیه FDA آمریكا را دارند استفاده می كنیم.

نمونه ای از تصویر قبل و بعد از انجام انتقال چربی را میتوانید در اینجا مشاهده کنید. جهت مشاهده تصاویر بیشتر لطفاً به گالری تصاویر سایت و یا حضوراً به مطب مراجعه فرمایید.


انتقال چربی - قبل
انتقال چربی - بعد


جراحی ها

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی