بهترین بیمار برای انجام لیفت صورت مرد و یا زنی است كه پوست ناحیه صورت و گردن وی شل شده، ولی پوست او كماكان خاصیت الاستیسیته دارد و ساختمان استخوانی اش نیز قوی است. بسیاری از این بیماران در سنین پنجاه تا شصت سالگی هستند ولی این عمل را می توان در سنین هفتاد تا هشتاد سالگی نیز انجام داد. لیفت صورت سبب می شود تا شما جوانتر به نظر برسید ولی نباید چهره شما را كاملا عوض نماید.

لیفت MACS
لیفت كلاسیك صورت فقط شامل جدا كردن پوست از نسوج زیرین و كشیدن آن بود. امروزه این روش با استفاده از بخیه های مخصوص درونی تغییر یافته است. در این روش می توان با انحام جراحی های محدود تر، بیشترین و بهترین نتایج را به دست اورد. این روش از لیفت صورت برای بیماران جوانتری كه مایل به انجام جراحی های بزرگتر و پیچیده تر نیستند مناسب تر است.

لیفت كلاسیك صورت
این روش در واقع روش اولیه لیفت صورت است كه در آن فقط پوست بلند شده كشیده می شود. این عمل اثر طولانی مدت قابل قبولی ندارد و معمولا در بیماران مسن تر به كار می رود.

لیفت SMAS
روشن است كه جهت حصول نتیجه بهتر لازم است تا لیفت عمیق تری صورت پذیرد و برای این كار باید لیفت را در ناحیه گردن بر روی عضله و در ناحیه صورت بر روی فاسیا انجام داد. به این روش لیفت SMAS می گویند. امروزه می توان به كمك این روش ناحیه میانی صورت را نیز در لیفت صورت گنجاند و نتایج بسیار بهتری به دست اورد.

لیفت اندوسكوپیك
با استفاده از اندوسكوپ این امكان وجود دارد كه با برشهای كوچك پیشانی و ابروها را بالا كشید. در واقع این روش كه در ان برش پوستی بلند وجود ندارد به لیفت نسل سوم وچهارم معروف است.

سایر انواع لیفت:
- لیفت با برش كوچك S-Lift
- لیفت با نخ های مخصوص APTOS & Contour
- پیلینگ
- لیزر
- كرم ها

نمونه ای از تصویر قبل و بعد از انجام لیفت صورت را میتوانید در اینجا مشاهده کنید. جهت مشاهده تصاویر بیشتر لطفاً به گالری تصاویر سایت و یا حضوراً به مطب مراجعه فرمایید.


کشیدن پوست صورت - قبل
کشیدن پوست صورت - بعد
جراحی ها

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی