آیا می دانید یکی از روش های ارزان و مناسب برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست صورت شما، لیفت نخی می باشد؟ آیا از تأثیرات این روش نسبت به سایر روش ها مطلع هستید؟ امروز قصد داریم لیفت نخی را به دقت توضیح دهیم.

لیفت صورت با نخ چیست؟

لیفت صورت با نخ در واقع یک نوع عمل جراحی است. در این متد قسمت های افتاده پوست شما بالا کشیده می شود. در این روش میزان جوان سازی بسیار عالی بوده و چین و چروک تا حد بسیاری رفع می شود. میزان خطر لیفت صورت کمتر است. نخ استفاده شده در لیفت صورت بسیار ظریف می باشد. این نخ در قسمت هایی از صورت شما به صورت کیسه ای رفته و سبب بالا کشیدن آن می شود. این عمل تنها به بی حسی موضعی نیاز دارد.

اگر میزان گستردگی ناحیه بسیار باشد گاه به سراغ بیهوشی نیز میروند. در این روش برش هایی در پشت خط و در قسمتی که مو رویش می نماید زده می شود و نخ از طریق این برش ها به زیر پوست می رود. در نهایت جای زخمی آشکار نخواهد شد. سوزن تو خالی که در این روش استفاده می شود نخ ها را به نقاط مناسب روانه می نماید. چربی که زیر پوست شما قرار دارد سبب می شود که نخ کشیده شود و در نهایت پوست صاف خواهد شد. عموماً این روش زمان زیادی نیاز ندارد.

لیفت نخی

لیفت صورت با نخ چه نتیجه ای دارد؟

کبودی پس از انجام لیفت صورت  امری بسیار طبیعی بوده و نیاز به گذشت چندین روز می باشد. پس از این عمل نیاز به استراحت بوده و بیمار می بایست از کارهای سنگین دوری نماید. حرکات صورت پس از لیفت صورت می بایست کمتر شود. وقتی سن افزایش می یابد در واقع پوست بسیار ضعیف شده و میزان چربی از دست رفته صورت افزایش می یابد. چروک در سنین بالا بسیار مرسوم است. لیفت نخی گزینه ای کم خطر و مناسب برای افرادی است که میزان افتادگی پوستشان کم است. لیفت نخی، افتادگی پوست گونه، چشم و ابرو را بر طرف می سازد. گاهی ضعف عضلات صورت سبب بروز چروک می شود که لیفت نخی این موضوع را حل می نماید. پوست های شل و آویزان با استفاده از لیفت نخی درمان می شوند.

لیفت نخی

تفاوت لیفت نخی و لیفت جراحی

استفاده از نخ با درمان جراحی پلاستیک متفاوت است. اثرات نخ در نهایت 5 سال است. اما این روش نسبت به سایر روش ها بسیار کم خطر می باشد. نوع این نخ ها به صورتی هستند که شبیه به قلاب میباشند و این موضوع سبب حرکت آنها می شود. مهارت به کار رفته در این روش بسیار مهم است. دقت نمایید که لیفت نخی نوعی درمان زیبایی بوده و نسبت به جراحی های سنگین کم خطر تر و هم چنین ارزان تر است. افراد در این روش پس از چند روز سرپا می شوند در صورتی که در روش های دیگر امکان ماه ها عدم تحرک صورت وجود دارد.

در لیفت نخی افراد نیاز به مراقبت های خاصی نداشته اما در روش های جراحی میزان رعایت پس از جراحی بسیار گسترده و گاه سخت می باشد. به طور کلی سنین مناسب برای این روش 40 تا 60 سال است و البته گاه برای افراد بالای 60 سال نیز مناسب می باشد. برای انجام لیفت نخی از بهترین پزشکان متخصص بهرمند شوید این روش بسیار دشوار بوده و عدم قرینه سازی در آن با مشکلات جدی همراه است.
 برای انجام جراحی زیبایی شکم ، جوانسازی پوست صورت ، جراحی زیبایی پلک ، لیفت صورت با نخ ، جراحی زیبایی سینه و تزریق چربی صورت با شماره های مطب تماس حاصل فرمایید.

لیفت نخی

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی