برای جوانسازی پوست صورت روش‌های مختلفی وجود دارد که تزریق چربی یکی از این دسته روش‌های امن و نتیجه‌ بخش خواهد بود.

زیباتر شدن با تزریق چربی صورت

شاید بارها برایتان پیش‌آمده باشد که در مقابل آینه از صورت لاغر و افتاده خود احساس نارضایتی کرده باشید. این عارضه ممکن است در اثر کاهش ناگهانی وزن شما حاصل‌شده و یا کاملاً امری مادرزادی و ارثی باشد؛ اما جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد چرا که با پیشرفت علم روش‌های مختلف جوانسازی برای از بین بردن این دسته از عارضه‌ها در جراحی زیبایی به‌کاربرده می‌شود. تزریق چربی یکی از این راه‌حل‌ها محسوب می‌شود.

 جالب است بدانید که این روش در کنار تمامی فیلر ها از بی‌خطرترین و نتیجه‌بخش‌ترین موارد به شمار می‌رود و می‌توانید با این روش پوستی شاداب و درنتیجه صورتی جوان را تجربه کنید. تنها نکته مهم در رابطه با این روش تورم پس از تزریق چربی است که با گذشت زمان و رعایت چند نکته مهم قابل برطرف شدن است و جای هیچ‌گونه نگرانی و دلواپسی وجود نخواهد داشت. همچنان همراه ما باشید تا شما را با مراقبت‌های مهم بعد از تزریق چربی صورت به صورت، بیشتر آشنا کنیم.

تزریق چربی صورت

تورم ایجادشده پس از تزریق چربی

تزریق چربی برای پر کردن نواحی گود و تیره می‌تواند نتیجه‌بخش باشد، به‌خصوص اگر این مناطق در ناحیه صورت باشند. صورت یکی از قسمت‌های بدن است که بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرد و بنابراین رسیدگی به آن امری لازم و ضروری است. همان‌طور که اشاره کردیم با استفاده از تزریق چربی می‌توان نشاط و زیبایی را به آن بخشید، اما نباید از تورم ایجادشده در نواحی که تزریق انجام‌شده است احساس نگرانی نمود.

 این امر (تورم پس از تزریق) کاملاً طبیعی است و در اثر فروکردن سوزن‌های مخصوص ایجاد می‌شود که با سپری نمودن اوقات نقاهت این عارضه به خوبی برطرف خواهد شد و شما نتیجه مناسب را از این روش عیناً مشاهده خواهید نمود. توصیه‌های لازم در زمان مراجعه به جراح زیبایی متخصص به شما داده خواهد شد و می‌بایست طبق راهنمایی‌های این جراحان به مراقبت از ناحیه تزریق‌شده بپردازید تا تورم ایجادشده پس از طی نمودن چند روز کاملاً برطرف شود. فراموش نکنید که در انتخاب جراح زیبایی به این امر دقت کنید و سراغ پزشکان بی‌تجربه نروید.

تزریق چربی صورت

مراقبت‌های لازم پس از تزریق چربی

  • پس از تزریق چربی این احتمال وجود خواهد داشت که در بخش‌هایی که از آن مناطق چربی برداشته‌شده و یا چربی تزریق‌شده درد و تورم محسوسی را تجربه کنید. توصیه می‌کنیم صبوری کرده و از کمپرس آب یخ برای کاهش تورم و کبودی استفاده نمایید.
  • در روزهای ابتدایی تزریق چربی سعی کنید در زمان استراحت و خواب سر خود را بالاتر از بدنتان قرار دهید تا در ناحیه صورت دچار تورم نشوید.
  • مراقب نواحی تزریق‌شده باشید و مانع از فشار و برخورد به این مناطق شوید.
  • از غذاهای نمکی که باعث تشدید تورم می‌شوند در روزهای ابتدایی تزریق چربی، اکیداً خودداری نمایید.
  • از خم کردن و پایین آوردن سر خود شدیداً خودداری کنید و تا می‌توانید در هفته اول از کارهای سخت مانند جارو کشیدن و باغبانی خودداری نمایید.
  • اگر درد شدیدی در ناحیه‌ای که تزریق انجام‌شده دارید توصیه می‌شود با تجویز پزشک از مسکن‌هایی مانند استامینوفن استفاده نمایید.
  • در صورت ورزش کردن متداول توصیه می‌کنیم در هفته اول از ورزش کردن خودداری کنید و این عمل را به هفته‌های بعدی موکول نمایید.

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی