• مقاله (جراحی زیبایی)
  • 03 اسفند 92
  • چاپ

در جراحی زیبایی مدرن، هدف جراح این است که با کمترین برش و کمترین آسیب و تهاجم بافتی نتیجه دلخواه را به دست آورد. دیگر دوران برش های بزرگ گذشته است. امروزه در جراحی بینی باید به ترتیبی عمل کرد که بیمار تغییر محسوسی را در خودش برای زیبا شدن حس کند

 مزایای استفاده از تزریق چربی صورت همراه با سلول های بنیادی چیست؟

در مقایسه با روش های قبلی و قدیمی تر؛ انتقال چربی، دائمی تر و کاملا طبیعی است چرا که از بدن خود فرد به دست می آید؛ به همین دلیل در مقایسه با ژل ها بسیار اقتصادی تر است و بنابراین حساسیتی هم در کار نیست. این روش تقریباً در حل مشکلات تمام نقاط بدن کاربرد دارد و چون به روش غنی شده با سلول های بنیادی CAL, SCEFT ) ) انجام می شود و سبب جوان سازی و طراوت مضاعف پوست هم می شود.آیا تمام مشکلات پوستی پیری را می توان با روش تزریق چربی حل کرد؟

توجه کنید که برای این کار حتماً باید حجم قابل توجهی از چربی خالص در دست باشد، بنابراین بیماران باید این حجم از چربی را داشته باشند تا بتوان از آن چربی برای بزرگ کردن بالاتنه استفاده کرد.

چروک و پف های بالا و پایین، حالتی است که معمولا در سن ۴۰ سالگی سبب نگرانی بیماران می شود. اگر پف و چروک پلک بالا، با افتادگی پوست و به قول معروف پوست اضافه همراه باشد. باید آن را به کمک جراحی از بین برد.این جراحی با برش روی پوست انجام می شودکه ضمن برداشتن پوست اضافه، چربی های اضافی زیر آن را نیز درمان می کند. این برش در گذر زمان از بین خواهد رفت و بعد از مدتی اثر آن به سختی قابل تشخیص است. درمورد پلک پایین برخلاف پلک بالا به ندرت از برش روی پوست استفاده می شود

در جراحی پف پلک پایین از برش روی سمت مخاطی پشت پلک استفاده می شود که از این طریق چربی هایی که باعث ایجاد پف پلک پایین شده اند، درمان می شوند. چنانچه پف پلک پایین شل و چروک خورده باشد که نتوان به روش اول آن را درمان کرد. انجام برش روی پوست به منظور برداشتن پوست اضافه اجتناب ناپذیر است.

هدف از جراحی زیبایی بینی چیست؟

در جراحی زیبایی مدرن، هدف جراح این است که با کمترین برش و کمترین آسیب و تهاجم بافتی نتیجه دلخواه را به دست آورد.


دیگر دوران برش های بزرگ گذشته است. امروزه در جراحی بینی باید به ترتیبی عمل کرد که بیمار تغییر محسوسی را در خودش برای زیبا شدن حس کند و این تغییر باید به قدری طبیعی و متناسب باشد که دیگران متوجه عمل فرد نشوند. به عبارت دیگر، جراحی های وسیع که باعث ایجاد تغییراتی در افراد می شود اما همه در نگاه اول متوجه نوع عمل و تغییرات عجیب و غریب بینی شوند، جزو جراحی های مدرن زیبایی نیست.

لیزر لیپولیز و ساکشن؛ راه های لاغری

چاقی شاید بزرگ ترین مشکل قرن باشد، مصرف غذاهای چرب و نبود تحرک باعث چاقی شده است. این چاقی عمدتاً در نواحی شکم، پهلوها، پشت، داخل و خارج ران هاست.

خانم ها چون به تناسب اندام خود بسیار اهمیت می دهند از بروز این چاقی ها بسیار شاکی هستند. در حال حاضر می توان این چاقی ها را با لیزر لیپولیز یا ساکشن درمان کرد. لیزر کمک می کند که پوست پس از ساکشن بهتر جمع شود و قوام بهتری پیدا کند.
زیبایی جراحی پوست پلاستیک برش جراحی بینی روش

فرم دهی شکم و پهلو بدون ترس و واهمه

همیشه برش و بخیه چاره کارنیست اگر مشکل شما بزرگی شکم، پهلو و پشت، بازو، غبغب و بالای پاست بدون نگرانی از برش جراحی و بخیه می توانید چربی های اضافه نواحی مختلف بدن خود را با استفاده از لیزرهای پیشرفته و مخصوص به صورت سرپایی و با کمترین اثر و بدون نیاز به بیهوشی عمومی همچنین با کمترین درد (در مقایسه با روش های قدیمی تر) خارج کنید و بدون نیاز به جراحی زیبایی شکم تناسب اندام خود را به دست آورید. توجه کنید که این روش فقط برای بزرگی شکم نیست و به کمک آن می توان چربی های اضافه نواحی پشت، پهلوها، غبغب، داخل و خارج بالای پا را به صورن همزمان و در یک جلسه البته برحسب شریط بیمار خارج کرد.

این روش هم در زنان و هم در مردان قابل استفاده است. استفاده مهم و رایج این روش در مردان، درمان بزرگی سینه است که در گذشته با برش های جراحی متفاوت انجام می شد ولی در حال حاضر بدون برش و بخیه قابل انجام است.

پوست شل و ترک خورده را به راحتی بردارید

اگر از شلی شدید پوست و ترک های متعدد و فراوان آن در ناحیه زیر ناف رنج می برید، ناراحت نباشید، پوست شل و افتاده شکم به راحتی به کمک جراحی برداشته می شود. ولی با اضافه کردن تکنیک لیزر به روش های قبلی به راحتی می توان ضمن حل تمام مشکلات شما، برش جراحی را کوچک تر و زیبا تر کرد. توجه کنید در این شرایط انجام لیزر لیپولیز به تنهایی حلال مشکلات شما نخواهد بود، زیرا در هر حال پوستی که دچار شلی و افتادگی شدید است باید برداشته شود و اصرار شما برانجام لیزر لیپولیز تنها بدون برداشتن پوست اضافه سبب دوباره کاری و جراحی بعدی و حتی رضایت بخش نبودن نتیجه عمل خواهد شد.

در این روش کمترین درد را پس از عمل تجربه کنید

در روش های جدید درد و دوره نقاهت پس از عمل بسیار کمتر است و بیماران از مشکلات کمتری رنج می برند و به سرعت می توانند زندگی روزمره خود را شروع کنند.

پوست به سبب استفاده از لیزر و تحریک کلاژن سازی توسط آن قوام بهتری دارد و شلی خفیف تا متوسط آن پس از گذشت دوره ای کوتاه مدت رفع خواهد شد.

با جراحی یا بدون جراحی شکم تان را زیبا کنید

شکم جایی است که بیشترین مشکل چاقی را نشان می دهد. زود تر از همه چاق و دیرتر از همه کوچک می شود. به این مشکلات باید تغییرات حاصل از بارداری را هم اضافه کرد. چین و چروک ها و افتادگی شکم، برآمده شدن پهلو ها و بزرگی سر دل همه مشکلاتی است که صرفاً با ورزش کردن و کاهش وزن حل نمی شود و باید به کمک جراحی، فکری برای آنها کرد. با جراحی زیبایی شکم تمام مشکلات قابل حل است.درمان مشکلات سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی و پروتز

با بزرگی سینه چه کنیم؟

چنانچه افتادگی سینه با بزرگی متوسط و قابل توجه همراه باشد باید ضمن بالا کشیدن و فرم دهی، سینه ها را نیز کوچک کرد و به اندازه دلخواه رساند. این جراحی با وجودی که یک جراحی زیبایی محسوب می شود، نقش بسیار مهمی در درمان دردهای گردن، کتف، کاهش قوز مشکلات پوستی ناشی از تعریق زیاد در چین های سینه دارد.

اگر سینه ها کوچک باشند چه باید کرد؟

در این حالت مهم ترین سؤال این است که آیا این کوچکی با شلی و افتادگی پوست هم همرا است یا خیر؟

چنانچه سینه ها فقط کوچک باشند با استفاده از پروتز و برش های بسیار کوچک و نامرئی می توان این کوچکی را از بین برد و به اندامی متناسب رسانید ولی اگر این کوچکی با شلی و افتادگی همراه باشد باید ضمن استفاده از پروتز از یکی از روش های جراحی زیبایی بالا کشیدن سینه (بر حسب شرایط بیمار) استفاده کرد و ضمن فرم دهی و متناسب سازی، اندازه آن را نیز به حد دلخواه رساند.

پروتزها کجا قرار می گیرد؟

آیا در این عمل جراحی از درن (لوله های زیر پوست) استفاده می شود؟

استفاده از درن در جراحی سینه مگر در موارد بسیار خاص ضرورتی ندارد زیرا این درن ها علاوه بر دردی که می توانند به بیمار تحمیل کنند، زمینه ساز ابتلا به آلودگی و عفونت هم در بیماران است.

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی