جراحی شکم با استفاده از لیزر لیپولیز به‌عنوان درمانی سریع و بی‌خطر محسوب می‌شود. با استفاده از مشاوره های لازم می‌توانید جراحی زیبایی شکم را برای درمان خود  انتخاب کنید.

جراحی شکم با استفاده از لیزر

امروزه چاقی‌های شکمی به‌عنوان یک معضل برای افراد بسیاری محسوب می‌شوند. از بین بردن چربی‌ها در نواحی شکم کار سخت و دشواری می‌باشد؛ اما با استفاده از روش‌های درمانی ازجمله لیزر لیپولیز می‌توان این چربی‌ها را به‌صورت دائمی از نواحی دور شکم از بین برد. درواقع با استفاده از این لیزر می‌توان به‌سرعت چربی‌های نواحی از اندام بدن مخصوصاً قسمت شکم را حذف نمود. مسلماً با از بین بردن چربی‌های دور شکم ظاهری زیبا در اندام فرد موردنظر ایجاد خواهد شد.

با استفاده از ابزارهای مختلفی که در لیزر لیپولیز برای برداشتن چربی‌های اضافی در نقاط مختلف بدن ازجمله ران‌ها، شکم و همچنین پهلوها استفاده می‌شود، برداشتن و حذف چربی‌ها به‌سرعت و به‌راحتی انجام می‌گیرد. بعد از لیپوساکشن گزینه مناسب‌تری از لیزر لیپولیز وجود ندارد. درواقع با استفاده از روش لیزر لیپولیز می‌توان جراحی شکم را بدون هیچ خطر و عوارضی به‌راحتی انجام داد. این روش امروزه به‌عنوان بی‌خطرترین و همچنین مناسب‌ترین درمان برای حذف چربی‌های اضافی در اندام‌های مختلف بدن به‌حساب می‌آید.

جراحی زیبایی شکم

کاندید مناسب برای جراحی زیبایی شکم با روش لیزر لیپولیز

استفاده از روش لیزر لیپولیز برای از بین بردن چربی‌های متداول در ناحیه شکم، باسن و همچنین ران‌ها برای افرادی که برای آب‌کردن این چربی‌ها دچار مشکلات بسیاری می‌باشند، گزینه مناسبی محسوب می‌شود. اگر پس از تلاش‌های فراوان و رژیم‌های غذایی متعدد نتوانستید چربی‌های ناحیه شکم، پهلو و همچنین ران‌های خود را از بین ببرید ما به شما توصیه می‌کنیم با تجویز پزشک و متخصص با استفاده از لیزر لیپولیز به جراحی زیبای شکم خود اقدام کنید.

جراحی شکم از عوارض بسیاری برخوردار نمی‌باشد، اما برای عده‌ای از افراد که دچار ناراحتی‌های متعددی می‌باشند این درمان تجویز نمی‌شود.  کسانی که متأسفانه دچار سرطان‌های مختلف در بدن هستند، نمی‌توانند از این لیزر استفاده کنند. همچنین افرادی که دچار مشکلات قلبی و همچنین ناراحتی‌های کلیوی می‌باشند نیز از انجام این عمل محروم هستند. افرادی که از دیابت رنج می‌برند و همچنین از پیچ و مهره در قسمت‌های مختلف شکم خود برخوردارند، نمی‌توانند از این درمان برای لاغر کردن چربی‌های دور شکم استفاده کنند. متخصص با توجه به شرایط سنی کسی که متقاضی جراحی شکم از طریق لیزر لیپولیز می‌باشد، با مشاوره‌های متعدد توضیحات لازم را به بیمار و مراجعه‌کننده ارائه می‌دهد.

جراحی زیبایی شکم

مزایای جراحی شکم با لیزر

مزایای استفاده از لیزر لیپولیز برای از بین بردن چربی‌های ناحیه شکم و دیگر قسمت‌های اندام بدن قابل‌ملاحظه می‌باشد. به‌راحتی می‌توان گفت که کوتاه‌ترین درمان برای از بین بردن چربی‌های دور شکم استفاده از این لیزر می‌باشد. درواقع پس از جراحی شکم شما نیاز به مراقبت‌های بسیار بعد از عمل نخواهید داشت. طول دوره درمان و بهبود شما کوتاه‌تر از جراحی‌های دیگر می‌باشد. در این‌گونه از درمان‌های لیزری مقدار خونریزی بسیار ناچیز می‌باشد و همچنین با یک عمل بسیار ساده و بدون خطر می‌توان این درمان را انجام داد.

 از طریق این جراحی می‌توان پوست ناحیهٔ شکم که در اثر برداشتن چربی شل و افتاده شده است را صاف و سفت نمود. عدم نیاز به بستری شدن از طریق این درمان از دیگر ویژگی‌های جراحی شکم با لیپولیز می‌باشد. اگر به هر دلیل چاقی و چربی شکم شما دوباره برگشت، می‌توانید برای دومین بار از طریق این جراحی آن را برطرف کنید. از مهم‌ترین مزایای این نوع درمان این است که بیمار در کوتاه‌ترین زمان بهبودیافته و می‌تواند به کارهای عادی خود بپردازد.

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی