تمامی افراد در دوره ای از زندگی دچار پیری پوست صورت می شوند و این واقعه غیرقابل انکار است. اما همیشه راه هایی برای زیبایی و جوانسازی پوست صورت و آهسته کردن روند پیری پوست صورت وجود دارد. امروزه از عمل لیفت صورت با نخ جهت جوانسازی پوست صورت استفاده می شود.

لیفت صورت با نخ چیست و چگونه انجام می شود؟

در این روش، قسمت های افتاده پوست به آرامی به طرف بالا کشیده می شوند تا علاوه بر جوانی و زیبایی پوست، نتیجه آن طبیعی تر جلوه کند. تاثیر این عمل بر جوانسازی و زیبایی پوست حیرت انگیز است و به شما پوستی مانند روزهای اول زندگی هدیه می دهد. شاید باور نکنید که لیفت با نخ در کمتر از 50 دقیقه انجام می شود؛ یعنی بدون نیاز به عمل جراحی و به خطر انداختن سلامتی و حتی بستری شدن، در سریع ترین زمان صاحب پوستی زیبا و جوان تر میشوید.

لیفت صورت

انواع نخ های لیفت صورت و تاثیر آنها

نخ هایی که در این عمل مورد استفاده قرار می گیرند به طور کلی به دو دسته قابل جذب و غیرقابل جذب تقسیم می شوند. نخ های قابل جذب به طور میانگین 15 ماه در جای خود باقی می مانند، اما اثر بالابرنده آنها به طور غیرمعمولی زیاد است تا جایی که ممکن است 5 سال در جای خود باقی بمانند.

جنس نخ های لیفت صورت

نخ سیلوئت کلاسیک: در ساخت این نخ از تکنولوژی جالبی استفاده شده است که سبب محکم شدن این نخ می شود، این ویژگی به ثابت نگه داشتن پوست کمک خواهد کرد.

نخ سیلوئت سافت: ساختار این نخ با نوع کلاسیک آن از نظر قدرت، جنس، قیمت و نتیجه نهایی متفاوت است.

نخ Tightening Thread: جنس این نوع نخ از پروتئین بوده و ضخامت آن از مو کمتر است. تاثیر آنها به شیوه تحریک کلاژن سازی است و به مرور زمان سبب جوان تر شدن پوست می شوند.

نخ Lifting Thread: اثرگذاری این نخ ها بسیار سریع است و بلافاصله پس از نخ گذاری، نتایج آن نمایان می شود.

نخ امبدینگ: نخ های امبدینگ بسیار امن هستند و هیچ جای نگرانی برای شما نخواهند گذاشت، این نخ ها با قابلیت جذبی که دارند، توسط بسیاری از پزشکان پیشنهاد می شوند. علت آن هم این است که پزشکان بر این باورند که نتیجه انجام لیفت با نخ های امبدینگ فوق العاده است.

نخ PDO-COG(کاگ): نخ های کاگ ساختار تک رشته ای دارند و روی آن خارهای ظریف و بسیار کوچکی قرار دارد. این نوع نخ ها کلاژن سازی را تحریک می کنند و امکان قلاب شدن به پوست را دارند، استفاده از آنها موجب تسریع لیفت صورت می شود.

نخ PGA: این نوع نخ ها ساختاری چند رشته ای دارند و بیشتر از سایر نخ ها کلاژن سازی می کنند. وجود گلیکولیک اسید در این نخ ها سبب ایجاد التهاب شده که در نهایت به تولید بیشتر کلاژن منجر می شود.

نخ Hurricane: معمولا این نوع نخ در کنار نخ کاگ برای لیفت استفاده می شود. از این نوع نخ به صورت مارپیچ در بافت استفاده خواهد شد.

لیفت صورت

انتخاب جنس نخ مناسب برای لیفت صورت

لازم نیست که فکر خود را درگیر انتخاب جنس نخ برای انجام عمل لیفت صورت کنید، اطلاعات بالا صرفا جهت آشنایی با نحوه عملکرد نخ ها و جنس آنها است. هنگامی که برای انجام این عمل، نزد پزشک می روید، مشاوره لازم جهت انتخاب جنس نخ را دریافت خواهید کرد.

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی