جراحی زیبایی شکم یکی از نمونه جراحی هایی می باشد که در حوزه جراحی ها زیبایی قرار میگیرد. هرساله افرادی زیادی برای این جراحی ها به پزشکان معالج در این حوزه مراجعه می نمایند. آبدومینوپلاستی یکی از نمونه های این جراحی می باشد که برای بسیاری از افراد صورت می گیرد. آبدومینوپلاستی یکی جراحی خاص است و شاید هر کسی نیاز به آن نداشته باشد. ما دراین متن قصد داریم کسانی که به آبدومینوپلاستی نیازمند می باشند را بررسی کنیم و در شرایط این جراحی را بیشتر کاوش کنیم. امیدواریم ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

آبدومینوپلاستی چیست؟

آبدومینوپلاستی یکی از نمونه جراحی های می باشد که برای کشیدن پوست شکم و حذف چربی های اضافه بر روی بافت شکم انجام می شود. این روش یک روش تهاجمی است که برای برداشتن بافت چربی و زیبا سازی پوست انجام میگیرد. اغلب افراد این عمل را با عمل کاهش وزن مقایسه می کنند. در جواب این دو مقایسه می توان خاطر نشان کرد که آبدومینوپلاستی به هیچ وجه یک جراحی برای کاهش وزن محسوب نمی شود و افرادی که تصمیم به انجام این عمل را دارند ابتدا باید کاهش وزن را داشته، سپس بعد از اینکه وزنشان ثابت شد اقدام به انجام عمل آبدومینوپلاستی نمایند. همانطور که در مقدمه عنوان شد این جراحی برای هر فردی مورد نیاز نمی باشد، بر همین اساس ما افرادی که برای این جراحی کاندید می باشند را در بند بعد مرفی خواهیم کرد.


آبدومینوپلاستی

چه افرادی برای آبدومینوپلاستی کاندید می باشند؟

افراد همیشه برای داشتن شکمی با عضلات محکم تلاش می کنند اما همیشه این رژیم های سخت و ورزش های طولانی مدت نیستند که این شکم را برای افراد ایجاد می کند. آبدومینوپلاستی برای افرادی که دوست دارند شکمی زیبا داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرند. اما شرایطی که این عمل دارد این است که این افراد دارای پوست های اضافه که به صورت ناخوشایندی افتادگی دارد و در بعضی از اوقات با چربی نیز همراه می باشد هستند و یا افرادی اند که عضلاتی شکمی شان بسیار شل و بد حالت است. یک سری از افراد می باشند که بعد از یک دوره کاهش وزن شدید دچار شل شدگی پوستشان شده اند و از این موضوع به شدت رنج می برند. نمونه ای دیگر از این افراد را می توان به بانوانی نسبت داد که باردار بوده اند و بعد از بارداری دچار افتادگی پوست و چین و چروک در روی پوستشان شده اند. همه این افرادی را که نام بردیم برای انجام عمل آبدومینوپلاستی کاندید می باشند و می توانند با مراجعه به پزشک متخصص این جراحی زیبایی شکم را انجام دهند.

چه افرادی کاندید آبدومینوپلاستی نمی باشند؟

همانطور که بارها گفتیم این جراحی برای هر فردی لازم نیست و بسیاری از افراد نیازی به انجام این عمل بر روی شکمشان ندارند. در این بند به افرادی که نیاز به این عمل ندارند خواهیم پرداخت. افرادی که نیازی به این عمل ندارند عبارتند از بانوانی که هنوز احتما امی دهند باردار شوند، افرادی که بیش از حد چاق هستند و نیاز به لاغری دارند و یا خیلی دیگر از افراد که گفتنش بحث را به درازا می کشد. لازم به ذکر است که انجام این عمل به دلیل خراشی که در زیر شکم ایجاد می کنند یک اسکار به وجود می آورد و افرادی که دوست ندارند این اسکار در بدنشان باشد بهتر است این کار را نکنند.

آبدومینوپلاستی

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی